Сергій Зенін
Ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна»

Найбільші зміни в моє життя приніс дзвінок редактора «Ранку з Україною» Олі Артюшенко. Два роки тому, я ще був бренд-войсом проекту, і всі мене знали виключно як веселого рокера з довгими патлами і не менш довжелезною бородою, якого не цікавить нічого, окрім рок-музики. Якось мені стукнуло в голову змінити «імідж» – я підстригся. Наче нічого особливого не мало відбутися, але, мабуть, я тоді обрав правильний день за місячним календарем)) Адже вже за кілька місяців мені подзвонила Оля і запросила на кастинг.

Світлана Катренко
Ведуча програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна»

Пам’ятаю, я вчилася в школі і якось увечері засиділася за уроками. По радіо в цей час йшла програма з розіграшем призів – потрібно було відгадати пісню. Я відклала книгу і вирішила зателефонувати, довго не могла зібратися з думками, нервувалась. Мені чомусь було дуже страшно, я думала, що додзвонитися в такі програми просто нереально. І ось пішли довгі гудки, значить, лінія не зайнята. Я застрибала від щастя. У мене перехопило подих, затремтіли руки. Ці секунди очікування здавалися нескінченними. І раптом приємний спокійний чоловічий голос сказав: «Здрастуйте, ви в ефірі, як вас звати?».

Історії учасників конкурсу

Юля Войтенко
Місто: с. Адамівка

Цей щасливий дзвінок був рівно3 роки тому . Готуючи вечерю для батьків я мимохідь згадувала минувший…

Читати далі

Наталя Шевчук
Місто: С. Ядути

Це був дзвінок від мого чоловіка. Ми тоді просто спілкувались, я була вже закохана , а…

Читати далі

Розкажіть про дзвінок, що змінив вашу долю

Герої найцікавіших історій стануть учасниками нового телевізійного проекту та отримають смартфон Huawei Mate 10 lite Graphite Black. Також кожного тижня будуть розіграні заохочувальні призи від Київстар – місяць безлімітного інтернету.